Širvintų r. PSPC | Vaikų sveikatos priežiūra
Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centras
sirvintupspc, sirvintu pirmines sveikatos prieziuros centras, sveikatos prieziuros centras
17846
page-template-default,page,page-id-17846,page-parent,page-child,parent-pageid-17335,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-location-right,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Vaikų sveikatos priežiūra

Džiaugiamės, galėdami informuoti, kad įgyvendinome sumanymą sudaryti geresnes sąlygas mažųjų pacientų aptarnavimui mūsų įstaigoje – įrengėme vaikų sveikatos priežiūrai skirtą kabinetą.

Čia savo apylinkės vaikus aptarnaus gydytoja pediatrė Vilma Lučiūnienė  ir šeimos gydytojos su slaugytojomis. Savo pacientų priėmimo laiku jos numatys vaikų planinio priėmimo ir/ ar profilaktinių patikrinimų valandas.  Pacientų priėmimo laikas bus skelbiamas mūsų internetinėje svetainėje , skelbimų stenduose prie registratūros ir ant kabinetų durų.

Įrengdami šį kabinetą pasirūpinome, kad mūsų mažųjų pacientų srautai būtų atskirti nuo bendrųjų srautų, o taip pat tuo, kad vaikai, o kartu ir jų tėveliai jaustųsi komfortiškiau, jeigu tektų palaukti gydytojo priėmimo.

Pasitiksime ir aptarnausime savo mažuosius pacientus su meile!

Vaikų ligų gydytoja: Vilma Lučiūnienė

Slaugytoja: Aušra Pilkauskienė

Kontaktai:

Tel.: (8 683) 70384

Kab. nr.: 208 kab.

Keisti teksto dydį
Kontrastas