Širvintų r. PSPC | Vaikų sveikatos priežiūra
Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centras
sirvintupspc, sirvintu pirmines sveikatos prieziuros centras, sveikatos prieziuros centras
17846
page-template-default,page,page-id-17846,page-parent,page-child,parent-pageid-17335,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Vaikų sveikatos priežiūra

Džiaugiamės, galėdami informuoti, kad įgyvendinome sumanymą sudaryti geresnes sąlygas mažųjų pacientų aptarnavimui mūsų įstaigoje – įrengėme vaikų sveikatos priežiūrai skirtą kabinetą.

Čia savo apylinkės vaikus aptarnaus gydytoja pediatrė Vilma Lučiūnienė  ir šeimos gydytojos su slaugytojomis. Savo pacientų priėmimo laiku jos numatys vaikų planinio priėmimo ir/ ar profilaktinių patikrinimų valandas.  Pacientų priėmimo laikas bus skelbiamas mūsų internetinėje svetainėje , skelbimų stenduose prie registratūros ir ant kabinetų durų.

Įrengdami šį kabinetą pasirūpinome, kad mūsų mažųjų pacientų srautai būtų atskirti nuo bendrųjų srautų, o taip pat tuo, kad vaikai, o kartu ir jų tėveliai jaustųsi komfortiškiau, jeigu tektų palaukti gydytojo priėmimo.

Pasitiksime ir aptarnausime savo mažuosius pacientus su meile!

 

Nuo š.m. birželio 12 d. vaikų sveikatos priežiūros kabinete gydytojos pacientus priims žemiau pateiktame grafike nurodytu laiku: spausti čia…

Vaikų ligų gydytoja: Vilma Lučiūnienė

Slaugytoja: Aušra Pilkauskienė

Kontaktai:

Tel.: (8 683) 70384

Kab. nr.: 208 kab.