Širvintų r. PSPC | Burnos higienistė
Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centras
sirvintupspc, sirvintu pirmines sveikatos prieziuros centras, sveikatos prieziuros centras
19213
post-template-default,single,single-post,postid-19213,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Burnos higienistė

 

Pacientų dėmesiui, nuo spalio 1 dienos VšĮ Širvintų r. PSPC pradeda dirbti burnos higienistė Kristina Vainiūtė. Pacientų priėmimas – ketvirtadieniais 17:00 – 19:00 ir penktadieniais 7:30 – 17:00.

Ji nieko nekainuoja, bet daug ką sukuria. Ji praturtina tuos, kurie ją gauna, nenuskurdindama tų, kurie ją duoda. Ji blyksteli akimirką, o atmintyje kartais išlieka visą gyvenimą. Nė vienas nėra toks turtingas, kad galėtų apsieiti be jos. Ji sukuria laimę namuose, geranorišką aplinka darbe ir yra slaptažodis draugams. Ji yra poilsis pavargusiam, vilties šviesa nusivylusiam, saulės spindulys nuliūdusiam ir geriausias natūralus priešnuodis rūpesčiams. Jos negalima nusipirkti, išprašyti, pasiskolinti ar pavogti, nes ji yra visiškai bevertė, jei neatiduodama nuoširdžiai. Ir niekam taip labai nereikia šypsenos, kaip tam, kuris jau nebegali jos padovanoti.

Šypsotis ir pasirūpinti savo burnos sveikata Jus ragina naujoji Širvintų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro burnos higienistė Kristina Vainiūtė.

 

2018-10-01