Širvintų r. PSPC | Kurk Lietuvai
Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centras
sirvintupspc, sirvintu pirmines sveikatos prieziuros centras, sveikatos prieziuros centras
18599
post-template-default,single,single-post,postid-18599,single-format-standard,unknown,wp-accessibility-helper,wah_fstype_script,accessibility-location-right,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kurk Lietuvai

 

Praėjusią savaitę mūsų sveikatos priežiūros centre lankėsi atstovės iš bendradarbiavimo projekto tarp Sveikatos apsaugos ministerijos ir programos „Kurk Lietuvai“. Bendradarbiavimo projekto esmė – pakviesti užsienyje kvalifikacijas įgijusius specialistus susidoroti su specifiniais iššūkiais viešajame sektoriuje.

Specialistės Aneta Buraitytė ir Barbora Butkutė atlieka projektą psichikos sveikatos srityje. Norėdamos geriau suprasti regionines realijas specialistės lanko po Lietuvą išsibarsčiusius Psichikos sveikatos centrus, tarp kurių ir Širvintos.

Aneta ir Barbora susitiko su PSC darbuotojais, pusiau struktūruoto interviu metu diskutavo apie problemines ir stipriąsias Psichikos sveikatos centrų ypatybes. Specialistės taip pat susipažino su „Lemties bičuliais“, džiaugėsi jų rankdarbiais.

„2020-tiesiems metams Lietuva yra užsibrėžusi pasiekti 19.5 savižudybių skaičių 100 000 gyventojų.  Norėdami artėti prie šio tikslo turime suprasti, kaip dirba institucijos, kurios yra pirminiai vartai susirgus psichikos ligomis. Mes važiuojame, susitinkame, kalbamės ne tam, kad įvertintume, kas dirba gerai ar blogai, o tam, kad adekvačiai galėtume siūlyti tobulinimus egzistuojančiai sistemai“, komentavo projekto vadovės Aneta Buraitytė ir Barbora Butkutė.

Ateinančiu metu bus organizuojama viešoji konsultacija, kuri padės nuspręsti, kurie psichikos sveikatos centrų veiklos ir kokybės faktoriai turėtų būti stebimi ir galbūt vertinami ateityje. Daugiau apie projektą galite rasti www.kurklt.lt

2017-11-13Keisti teksto dydį