Širvintų r. PSPC | Laiškas sergančiųjų artimiesiems
Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centras
sirvintupspc, sirvintu pirmines sveikatos prieziuros centras, sveikatos prieziuros centras
17381
post-template-default,single,single-post,postid-17381,single-format-standard,unknown,wp-accessibility-helper,accessibility-contrast_mode_on,wah_fstype_script,accessibility-location-right,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Laiškas sergančiųjų artimiesiems

Laiškas sergančiųjų artimiesiems

Šeimos nario liga dažnai paveikia visos šeimos gyvenimą. Natūralu, kad gali kilti pyktis, liūdesys, kaltės jausmas ar apimti neviltis. Suprantama, kad kartais kyla noras užsimerkti prieš ligą, jos nepripažinti, ignoruoti sunkumus, su kuriais tenka susidurti kiekvieną dieną.

Psichikos sveikatos centro darbuotojai deda daug pastangų, kad sergančius Jūsų šeimos narius sugrąžintų į kaip galimą produktyvesnį gyvenimą, tačiau tam, kad pasiektume geresnių rezultatų, reikalinga Jūsų pagalba. Maloniai kviečiame, Jums patogiu laiku, atvykti į Psichikos sveikatos skyrių adresu: P. Cvirkos 13, Širvintos ir konsultuotis su čia dirbančiais specialistais apie pagalbos būdus Jūsų artimiesiems. Kartu mes galime pasiekti kokybiškesnių ir efektyvesnių rezultatų.

VšĮ Širvintų PSPC Psichikos sveikatos skyriaus kolektyvas

Paskutinį kartą atnaujinta (2014-01-01)Keisti teksto dydį
Kontrastas